Shpenzoi 600.000 paundë për t’u kthyer në grua, ’37 vjeçarja’: Burrat më lusin që t’i jap virgjërinë

Jessica Alves thotë se burrat i kanë ofruar asaj deri në 15,000 £ për të “marrë virgjërinë e saj” pas operacionit të ndryshimit të gjinisë, por ajo ka këmbëngulur se nuk do ta shiste kurrë trupin e saj.

Ish-ylli i Famshëm i Big Brother quhej më parë Rodrigo dhe me nofkën Human Ken Doll pasi shpenzoi më shumë se 600,000 £ në operacione plastike duke u përpjekur të bëhej njeriu që ajo mendonte se duhej të ishte.

Dhe pasi doli si transgjinore, 37-vjeçarja iu nënshtrua një operacioni për ndryshimin e gjinisë në Bangkok muajin e kaluar.

Ylli tha se ndihej “e lindur përsëri” dhe se mezi priste të bënte përvojën e saj të parë seksuale si grua.

Por tani, ajo ka zbuluar se burrat po i ofrojnë asaj të paguajnë mijëra paund për seks, dhe kjo është diçka që ajo nuk dëshiron ta bëjë.