VIDEO/ “Fëmijët janë e ardhmja, për ta duhet të sjellim shpresën”, video-mesazhi i Bashës

Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, publikon në rrjetet sociale një video-mesazh, me në fokus fëmijët.

Ai takoi disa fëmijë në rrugë me të cilët realizoi dhe disa foto.

Ndërsa përbri video-mesazhit, Basha shkruan se fëmijët janë e ardhmja e vendit dhe për ta duhet sjellë shpresa e ndryshimi.

LEXO EDHE  Pensionet/ Hyjnë në fuqi koeficientët e rinj të indeksimit të pagave

“Fëmijët janë e ardhmja jonë! Për ta duhet të sjellim shpresën që u nevojitet dhe ndryshimin për të cilin kemi nevojë të gjithë!”, shkruan Basha.