E shtunë, Tetor 23, 2021
Etiketimet Mesazhi

Etiketim: mesazhi

“Lider i rrallë, mik i kombit tonë”, Berisha i pikëlluar për...

Ish-KryeministriSali Berisha ka reaguar përmes një postimi në rrjetet sociale lidhur me ndarjen nga jeta të ish-Sekretarit amerikan të Shtetit, gjeneralit Colin Powell. Bersha shkruan...

“Më jep 15 mijë euro dhe del nga burgu!” Mesazhi ndaj...

Ruben Semedo përfundoi në qeli para pak ditësh, pasi një 17-vjeçare e akuzoi atë përdhunim. Futbollisti së fundmi është liruar, pasi ka paguar një garanci...

Zgjedhjet, Rama i drejtohet me një mesazh elektoratit gri (VIDEO)

Kryeministri Edi Rama, nëpërmjet një video-mesazhi në rrjetin social “Facebook” i është drejtuar elektoratit gri për zgjedhjet e 25 prillit. Ata që ende nuk e...

Mesazhi i Papa Franceskut: Në fushatën e vaksinimit ndihmoni vendet e...

Në meshën e ditës së Pashkëve, Papa Francesku ka bërë thirrje që në fushatën ndërkombëtare të vaksinimit, vonesat në prodhimin e vaksinave të tejkalohen,...

Kryemadhi uron besimtarët: Janë Pashkët e Ringjalljes dhe të çlirimit nga...

Kryetarja e LSI-së Monika Kryemahdhi ka uruar Pashkët për besimtarët katolikë, me lutjen për të ardhmen me zemër të mirë e të mbushur me...

VIDEO/ Basha: Jemi kockë e fortë, Ramën e largojmë më 25...

Kreu demokrat Lulzim Basha ka zhvilluar gjatë ditës së sotme disa takime në Shkodër, ku fillimisht është pritur nga disa qindra qytetarë me thirrjet...

VIDEO/ Dita e Verës, Boçi: Vigjilja e pranverës historike, t’i japim...

Ish-deputeti i PD Luçiano Boçi në një mesazh për qytetarët e Elbasanit, por jo vetëm ka politizuar Ditën e Verës duke u shprehur se...

Disiplina e paralajmëroi, Vllaznia i druhet dënimit. Ja mesazhi që ka...

Vllaznia është paralajmëruar ditën e sotme, për shkak të grumbullimeve të tifozëve gjatë ndeshjeve që shkodranët zhvillojnë në “Loro Boriçi”. Në kampin kuqeblu janë të...

Berisha mesazh të veçantë për mësuesit: Bëjuni misionarët e vërtetë të...

Ish-Kryeministri Sali Berisha i është drejtuar me një mesazh të veçantë mësuesve me rastin e 7 marsit. "Një urim të përzemërt për misionaret e...

VIDEO/ Basha apel qytetarëve: Ndryshimi në dorën tuaj, ngrihuni

Kreu demokrat Lulzim Basha përmes një video mesazhi i ka drejtuar një apel shqiptarëve që të marrin pjesë masivisht në zgjedhjet e 25 prillit...

22-vjeçarja humbi jetën nga COVID, mesazhi prekës në rrjetet sociale

Universiteti i Tiranës ka përcjellë një mesazh prekës ngushëllimi për ndarjen nga jeta të studentes 22-vjeçare Euxhena Jorgji si pasojë e infektimit me Covid-19....

Nënë e dy fëmijëve të mitur, infermierja shqiptare ndahet nga jeta...

Një infermiere në Lushnje ka ndërruar jetë si pasojë e një sëmundjeje të rëndë nga e cila vuante prej kohësh. Ajo ishte nënë e...

FOTO/ E rëndë, dy infermierë humbin jetën nga Covid. Mesazhi i...

Dy infermierë kanë ndërruar jetë ditën e sotme nga koronavirusi. Njoftimi i trishtë është bërë nga Shoqata e Infermierëve të Shqipërisë përmes postimeve në...
WhatsApp DENONCO