Dalin përgjigjet e tamponëve te futbollistët e Interit

Futbollistët dhe stafi teknik i Inter ka marrë përgjigjet e tamponëve për Covid-19, të cilat kanë rezultuar negative.

Kështu ekipi i drejtuar nga Antonio Conte do të vijojë normalisht përgatitjet për duelin e së dielës ndaj Genoas.

Rezultatet u pritën me ankth për shkak se disa nga drejtuesit dolën pozitivë, teksa mes tyre janë edhe Marotta dhe Ausiolo.

LEXO EDHE  “Trajneri nuk më pëlqen si lojtar”, Melo “shfryn’ ndaj Dajës: Nuk dua të punoj më me të!

Kryesuesit aktual shpresonin që të mos kishte infektime për të shmangur mungesat, apo edhe ndonjë shtyrje të mundshme në rast infektimi masiv.