Aksidenti tek rruga e Kombit/ Ja kush është personi që humbi jetën Emri (Video)

Një aksident i rëndë u shënua këtë mbrëmje në rrugën e Kombit, në afërsi të Rrëshenit. Një drejtues mjeti ndërroi jetën pasi automjeti u përplas me një automjet tjetër.

Sikundër mësohet drejtuesi i mjetit që humbi jetën është,  Armand Gjoka, rreth 31 vjeç. Ndërkohë që mësohet se makina tip BMW është përplasur nga pas me një trajler.

LEXO EDHE  VIDEO/ Kapen 33 mln euro drogë në Greqi, ja ku ishte destinacioni

“Në aksin rrugor Milot-Rrëshen, në afërsi të një karburanti mjeti me drejtues shtetasin E.H.,është përplasur me mjetin tip “BMW” me drejtues shtetasin A.Gj.,i cili për pasojë ka humbur jetën. Grupi hetimor në vendngjarje punon për sqarimin e plotë të shkakut dhe rrethanave të ngjarjes”, tha policia në një njoftim për mediat.