Sabri Fejzullahu prezanton djalin nga martesa e tij e parë (Foto)

Këngëtari i njohur shqiptar, Sabri Fejzullahu është një ndër artistët më të pëlqyer të skenës pavarësisht viteve që ikin. Krahas repertorit të tij plot këngë të reja, ai është shumë aktiv edhe në rrjetet sociale.

Së fundmi, Sabriu ka prezantuar si rrallëherë të birin, Armendin. Të gjithë njohin, vetëm Ermalin, por këngëtari është baba i dy fëmijëve nga martesa e tij e parë. Ai ka djalin Armend dhe një vajzë të quajtur Adelina.

LEXO EDHE  Kush tradhëton më shumë? Detektivja shqiptare nxjerr ‘të palarat’

“Djali im i madh Armend-Votra”, ka shkruar Fejzullahu krahas fotos.