Aksidenti tragjik, kush është i riu që humbi jetën

Foto ilustruese

Redon Zefi, 22 vjeç, banues në Laç, është i riu që humbi jetën këtë të Martë në një aksident automobilistik.

Sipas policisë, dyshohet se i riu humbi kontrollit e mjetit me të cilin lëvizte dhe doli nga rruga.

“Në aksin rrugor Laç-Patok, drejtuesi i mjetit tip ‘Opel’ ka humbur kontrollin e mjetit duke dalë nga rruga, ku për pasojë ka gjetur vdekjen. Grupi hetimor në vendngjarje po punon për sqarimin e plotë të shkakut dhe rrethanave të ngjarjes”, thuhet në njoftimin zyrtar të policisë për ngjarjen.

LEXO EDHE  Basha rikthen në PD Eduard Halimin, ja pozicioni që do të mbajë