Sherri i Sindit me Julin u bë viral/ Reagon edhe Shqipja

Ka disa muaj që është larguar nga “Për’puthen”, por fansat herë pas here e ngacmojnë në lidhje me zhvillimet e fundit. E kështu ka ndodhur edhe në lidhje me sherrin e krijuar puntatën e së hënës mes Sindit dhe Julit.

Ndjekësit e kanë pyetur se çfarë mendon për këtë situatë dhe ish-konkurrenjta e “Përputhen”, Shqipja shprehet se i vjen shumë për Julin dhe u bëri thirrje konkurrentëve ta afrojnë.

“Duke qenë se shumë prej jush po më pyesin se çfarë mendimi kam për Julianin. E para më vjen jashtëzakonisht shumë keq sepse ai mezi integrohet në shoqëri dhe e dyta konkurrentët duhet ta afrojnë me se s’bën. Në jetë duhet t’i japim mundësi kujtdo që ta shfaqi veten për atë që është dhe mos shikoni vetëm aparencën”, u shpreh Shqipja në një video të publikuar në “Instastory”.

LEXO EDHE  Biznesmeni gay habit me deklaratën: Meshkujt shqiptarë edhe kur shkojnë me një mashkull duan ta kthejnë në femër

Gjithashtu ish-konkurrentja shtoi se nuk po mban anën e asnjërit.

“Njerëz ju lutem mos u keqkuptoni, nuk fola mirë për Julianin dhe shava Sindin. Nuk jam me asnjë nga të dy. Thjesht shpreha një mendim për Julianin”, tha Shqipja.