Meta, Kim, Rama dhe Basha takim në presidencë

Presidenti Ilir Meta, kreu i qeverisë Edi Rama, ai i opozitës Lulzim Basha janë duke zhvilluar një takim në ambientet e presidencës.

Takimi ka nisur pak minuta më parë. Mësohet se në takim janë edhe ministrat Bledi Çuçi dhe Niko Peleshi.

LEXO EDHE  Gjyqtarja Goxha përballet me KPK, dyshime mbi transaksionet dhe depozitat bankare të prindërve

Burimet thonë se ata janë mbledhur për një takim të Këshillit të Sigurisë. Në këtë takim se po diskutohet për çështje të sigurisë në kuadër të NATO-s.