Video/ Nis me vonesë pjesa e dytë e Apolonia-Tirana, ja arsyeja

Pjesa e dytë mes Apolonisë dhe Tiranës ka nisur me vonesë. Shkak për këtë është bërë një problem mbi tribunën qendrore, aty ku pjesa e sipërme që mbulon këtë tribunë, ka filluar të lëkundet, duke rrezikuar edhe një rënie të saj.

Shkak për këtë është bërë era e fortë e cila është prezentë në Fier. Delegati i ndeshjes Besnik Çela, ka urdhëruar të largohen të gjithë personat që ndodheshin poshtë pjesës që lëkundej për të startuar më pas sfida, në mënyrë që të mos rrezikohen jetë njerëzish.

LEXO EDHE  VIDEO/ Njeriu kundër ariut, kush fiton në mundjen me dorë?!