Thirrja e ish-deputetit socialist: Edi Rama meduza e krimit, ta zhdukim më 25 prill

Ish-deputeti socialist i qarkut të Lezhës, Eduart Ndocaj, përmes një postimi në rrjetet sociale, ka bërë thirrje që më 25 prill duhet zhdukur meduza e krimit.

Ndocaj shprehet se meduza e krimit është Edi Rama, ndërsa thekson se pa zhdukur politikisht atë, vendi është i destinuar të vdesë.

Ish-deputeti socialist në 2013 kandidonte për PS në qarkun e Lezhës dhe ka qenë për disa vite një mbështetës i Qeverisë Rama.

LEXO EDHE  Shtrenjtohet me 25 për qind çmimi i gazit për makinat, kosto shtesë edhe për familjarët

“Me 25 Prill t´a zhdukim meduzën e krimit nga politika! Pa zhdukur Edvin Ramën, meduzën e krimit, ky vend është i destinuar të vdesë”, shkruan Ndocaj, duke postuar foton e mëposhtme.