Babai transgjinor i motrave Jenner tregon cila prej tyre e kupton më mirë

Babai i miliarderes së famshme Kylie Jnner, transgjinorja Cailtyn Jenner ka zgjedhur Kylien si vajzën e cila e kupton më mirë dhe ka marrëdhënie më të ngushtë.

71-vjeçarja u shpreh në “The Skinny Confidential Him” poadcast se ka shumë gjëra të përbashkëta me Kendall-in gjithashtu, por ajo tregohet paksa e rezervuar. Ndërsa Kylie e pret gjithmonë me krahët hapur dhe çdo dy javë Caitlyn shkon për të darkuar tek vajza e saj.

Ato rrëmbejnë nga një gotë verë dhe bisedojnë me orë të tëra si dy shoqe të ngushta.

LEXO EDHE  Publikohet VIDEO e Kikës në shtrat me konkurentin e “It’s my love”

Unë darkova mbrëmë në shtëpinë e Kylie-t. Një herë në dy javë unë shkoj atje dhe ajo gjithmonë ka përgatitur ushqime të shkëlqyera. Kylie, dhe unë, askush përreth … Kemi një gotë verë dhe flasim për gjëra, për këtë dhe atë. Dhe kështu nga ai këndvështrim, ne jemi shumë më të afërta”- tregoi Caitlyn.