Dalin pamjet e aksidentit në Tiranë/ Shikoni si shpëtojnë mrekullisht këmbësorët (VIDEO)

Aksidenti i ndodhur sot pranë Ambasadës Italiane, mund të kishte përfunduar në një tragjedi.

Makina BMW dallohet në video që ecën me rreth 100 km/orë dhe futet me semaforë të kuq.

Ajo godet automjetin tjetër dhe për një sekondë shpëtuan edhe këmbësorët.

LEXO EDHE  Basha për vettingun e politikanëve: Do pastrojmë politikën nga llumi i tranzicionit dhe veseve

Bie në sy se policia e ka fshehur këtë aksident, ku dallohet së shoferët dhe këmbësorët shpëtuan mrekullisht.

Në mes të Tiranës, kjo makinë luksoze ecte me një shpejtësi të çmendur, për më tepër po kalonte me semaforë të kuq.