Nuk pranoi të vendoste maskë, Bruce Willis e nxjerrin nga farmacia

Aktori i famshëm 65-vjeçar, Bruce Willis, hyri në një farmaci pa maskë, duke mos rrespektuar rregullat anti-Covid.

Klientët e tjerë të farmacisë u ndjenë të bezdisur për faktin që ylli i “Too Tough To Die” po qarkullonte mes tyre pa maskë.

Sipas një burimi për Page Six, Willis nuk pranoi të vendoste një maskë dhe kështu atij iu kërkua të dilte menjëherë nga farmacia.

LEXO EDHE  Tayna lë pa fjalë ndjekësin: Gjoksin e djathtë e kam pak më të madh