Video/ Gafë në mbrojtje, Real Madrid i fal golin Shakhtarit

Real Madridi ka pësuar gol ndaj Shakhtarit në Ukrainë. Ekipi i trajnerit Zinedine Zidane e ka pësuar në minutën e 57′ nga Detinho pas një gafe skandaloze në mbrojtje.

Mendy la topin në zonë dhe ishte sulmuesi vendas që nuk gaboi për 1-0.

LEXO EDHE  U afrua me bujë, zbulohet paga e Ferhan Hasanit te Partizani