Të shtëna me armë zjarri në Lezhë, plagoset një person

Foto ilustruese

Të shtëna me armë zjarri janë raportuar këtë mbrëmje në Lezhë. Dyshohet se një person ka mbetur i plagosur.

Ngjarja ka ndodhur në autostradën Lezhë-Milot në afërsi të një lokali. Mësohet se i plagosur ka mbetur A.D., 40 vjeç.

LEXO EDHE  Shqipëri, niveli i borxhit publik 79,9% / KE: Më i lartë ndër vendet kandidate për në BE

Ende nuk dihen shkaqet dhe rrethanat e ngjarjes. Raportohet se policia dhe grupi hetimor ndodhen në vendngjarje për të zbardhur shkaqet dhe rrethanat e ngjarjes.