Këngëtarja Diona Fona infektohet me Covid-19 (Video)

Këngëtarja e njohur, Diona Fona, ka zbuluar përmes disa postimeve në “Instastory” se ka rezultuar pozitive me Covid-19.

Fona shfaqet me një maskë të zezë në fytyrë dhe zbulon se është izoluar dhe tregon për gjendjen e saj shëndetësore. Këngëtarja shprehet se fatmirësisht nuk ka edhe aq vështirësi dhe po e kalon lehtë koronavirusin. Madje Diona ka edhe një mesazh për të gjithë fansat e saj të shumtë.

LEXO EDHE  Infektohet me Covid, Nevina Shtylla tregon problemet që po kalon

Diona Fona u thotë ndjekësve të saj se duhet që të kenë shumë kujdes për veten dhe familjen se ky virus nuk është shaka.