Jasir Asani rikthehet te AIK? Postimi i tij shqetëson fansat e Partizanit

Jasir Asani u rikthye te Partizani në fillimi të këtij sezoni. Sulmuesi mbyll aventurën e huazimit të AIK në me skuadrën suedeze që nuk shfrytëzoi të drejtën e blerjes së lojtarit, por e dërgoi sërish mbrapsht.

Një lajm që “tremb” tifozët dhe klubin e Partizanit, është postimi që Asani ka bërë në rrjetet sociale. Një postim qëtë bën të mendosh tregon se lojtari po mendon rikthimin te AIK.

LEXO EDHE  Superiorja/ Mbyllen pjesët e para të dy takimeve, ja rezultatet në Elbasan dhe Korçë

Kontrata e sulmuesit me Partizanin mbyllet në fund të sezonit, ndërsa deri më tani nuk ka ende asnjë lajm për sa i përket një rinovimi të tij me klubin e kuq apo jo.