Fisnik Syla nuk di të ndalet! Biznesmeni surprizon sërish Fjolla Morinën (Foto)

Këngëtarja Fjolla Morina ka treguar herë pas here përmes postimeve në rrjetet sociale se partneri i saj, binzesmeni Fisnik Syla, është shumë romantik dhe e surprizon me dhurata të ndryshme.

E kështu ka bërë edhe së fundmi. Këngëtarja ka postuar në “Instastory” dhuratën e fundit që ka marrë nga i dashuri i saj. Fisniku kësaj radhe i ka blerë një telefon të modelit të fundit, madje i ka blerë edhe vetes njësoj si Fjollës.

LEXO EDHE  Lei Kraja zbulon si dukej para se të bëhej e famshme (FOTO)

Një romantik i vërtetë! Fisniku i bën super dhuratë