“Ik mos na çaj b*th*n”, Paloka publikon videon: Qeverisin palaçot, është tragjedi

Nënkryetari i PD-së, Edi Paloka, ka ironizuar Kryeministrin Edi Rama, dhe zyrtarë të tjerë të Rilindjes, lidhur me qëndrimet që kanë mbajtur ndaj pandemisë Covid-19.

“Qeverisin” palaçot, po nuk është komedi, është tragjedi!”, shkruan Paloka, ndërsa ka postuar një video në rrjet, me deklaratat e Kryeministrit Rama, kryebashkiakut Erion Veliaj, ministres së Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu, ministren e Shtetit, Elisa Spiropali, lidhur me pandeminë.

LEXO EDHE  Burri e dhunoi se pëlqente Sinan Hoxhën/ Gruaja rrëfen çfarë ndodhi më 1 janar

Video është bërë virale në rrjet dhe përfshin momente që publiku nuk ka mundur t´i shohë gjatë emisioneve.