VIDEO/ “Kryeministër rrangallë dhe delenxhinj anti-integrim”, Vasili nuk i ndahet Ramës

Petrit Vasili, nënkryetar i LSI-së, ka publikuar në rrjetet sociale një video mbi qëndrimet e atyre që i quan delenxhinj kundër integrimit.

Vasili shprehet se ata që dje bënin sikur vdisnin për integrimin europian, që nga rrangalla që është Kryeministër dhe lapangjozët e tjerë, sot punojnë si gjithmonë kundër integrimit dhe pro izolimit.

“Kush beson Rramgallën dhe delenxhinjtë e tjerë rilindas ka probleme me veten e tij se faktet ulërijnë”, shkruan Vasili.

Postimi nga Petrit Vasili

KM Rrangallë dhe Delenxhinjte anti Integrim!(VIDEO).

LEXO EDHE  Me maskë dhe një qese në duar/ Ky është shqiptari që vrau dhe dogji grekun

Dje benin sikur vdisnin per integrimin europian qe nga Rrangalla e deri tek keta lapangjozet e tjere.

Po sot? Keta qesharake dhe genjeshtare punojne si gjithmone kunder integrimit europian dhe pro izolimit.

Keta duan qe shqiptareve tu vihen serish vizat, te izolohen ekonomikisht nga Europa dhe te varferohen ne ekstrem dhe te ikin nga Shqiperia.

Kush beson Rramgallën dhe delenxhinjte e tjere rilindas ka probleme me veten e tij se faktet ulerijne.