E hënë, Shtator 16, 2019
Etiketimet Integrimi

Etiketim: integrimi

Rama me veteranët: Ka forca të brendshme që pengojnë integrimin/ Sulmon...

“Një forcë e brendshme është përpjekur dhe përpiqet çdo ditë të pengojë hapjen e negociatave duke e kthyer këtë objektiv kombëtar në një argument...

FOTO/ Strazimiri: Shikoni dy Shqipëritë, ja kush bllokon integrimin…

Deputeti demokrat Gent Strazimiri ka ironizuar përmes një postimi në rrjetet sociale pengesën e Shqipërisë drejt Bashkimit Europian. Strazimiri ka postuar dy foto në rrjet,...