Kanë prishur miqësinë dhe tashmë i bëjnë “diss” njëra-tjetrës/ Çfarë ka ndodhur mes Dafinës dhe Taynës?

Tayna dhe Dafina janë ndër këngëtaret më të famshme në Shqipëri dhe çdo këngë e tyre kthehet menjëherë në hit.

Pak kohë më parë, dyshja solli një bashkëpunim këngën që u kthye menjëherë në hit, ‘Bye bye’. Por së fundmi, duket se diçka ka ndodhur me marrëdhënien e tyre, pasi dyshja nuk janë më mika me njëra-tjetrën.

Së fundmi, ata kanë hequr njëra –tjetrën nga rrjeti social Instagram, por jo vetëm kaq, por kanë filluar duke bërë dhe ‘diss-e’.

Tayna ishte e ftuar së fundmi në emisionin “Gjoni Black” ku bëri një ‘freestyle’, dhe fansat mendojnë se me këtë i bëri  ‘diss’ Dafinës, dhe ky veprim po shikohet si një pëgjigje kundrejt këngës së fundit të Dafinës ‘Zili-zili’.

LEXO EDHE  Rama e nisi ditën në Valbonë me këngën e saj, ja si reagoi Fifi (Foto)

Tayna thotë në freestyle: “Po m’vje inati? Jo bre, ty t’vjen inati. Hajde po shtyhum, sy m’sy se dorën ta zgjati. Ato nuk din me fol shqip wow, le mo me repovat!  Dhjetë vjet karrierë për dy vjet i kom bo”.

Akoma nuk ka nje deklaratë të qartë nga du këngëtarët, por një gjë është e sigurtë, Dafi dhe tayna nuk janë më mike dhe me sa duket nuk janë shkëputur nga njëra0tjetra mjaft mirë.