Zonja e Parë e SHBA-së harroi se po filmohej/ Melania heq me forcë dorën nga Donald Trump (Video)

Në debatin e dytë dhe të fundit presidencial që është zhvilluar mbrëmjen e së entjes mes Donald Trump dhe Joe Biden kanë marrë pjesë edhe Melania Trump, gruaja e Donald Trump dhe gruaja e Joe Biden, Jill Biden.

Një video nga ky takim po bën xhiron e rrjetit pasi ajo që ka rënë në sy është momenti kur dy zonjat ngjiten në skenë dhe Joe Biden e pret gruan me përqafime e puthje ndërkohë Donald Trump edhe pse ka tentuar që të afrohet dhe të përqafoj Zonjën e Parë kjo e fundit i është shmangur.

Një moment tjetër që po bën bujë është kur Melania largon dorën nga Donald Trump teksa ato po largoheshin. Presidenti ka marrë përdore Melania Trump dhe gjatë kohës që po largoheshin Zonja E Parë mesa duket ka harruar se po filomohet nga kamera dhe në një moment ka tërhequr dorën e saj me forcë nga Donald Trump.

LEXO EDHE  Hueyda El Saied u nda nga jeta papritur, partneri dhe djali prekin me fjalët dedikuar artistes

 

Kujtojmë që kjo nuk është hera e parë që Melania bën një veprim të tillë në publik pasi edhe herët e tjera ajo i është shmangur Presidentit Amerikan edhe pse ky i fundit e ka marrë me sportivitet.