Kylie Jenner rikthet në krahët e Travis Scott

Pas lindjes së vogëlushes Stormi, Kylie Jenner dhe reperi Travis Scott vendosën të bënin një pauzë në marrëdhënien e tyre pasi gjërat nuk po funksiononin siç duhet. Megjithëse takoheshin shpesh për shkak të vajzës së tyre, jetët e Kylie-t dhe Travis duket se morën drejtime të ndryshme.

23-vjeçarja u përfol disa herë në mediat e huaja për nisjen e romancave të reja, të cilat nuk rezultuan të vërteta.

Pas gjithë kësaj kohe të ndarë, Kylie dhe Travis duket se e kanë gjetur sërish rrugën për tek njëri-tjetri. Takimet e shpeshta për shkak të Stormi-t e kanë dhënë efektin, duke bashkuar përsëri çiftin që tashmë s’ka ndërmend të fshihet!

Kylie Jenner ka thyer rrjetin me fotot e fundit krah Travis, me të cilin ka dalë në një date.

Me këtë postim, 23-vjeçarja ka lënë të kuptohet se ata janë rikthyer bashkë dhe fansat janë çmendur nga ky lajm! Shumë prej tyre janë shprehur në komente se megjithëse e parandjenin se ishin bashkë, nuk i prisnin në këtë moment këto foto.

 

View this post on Instagram

 

dress up with @matthewmwilliams @givenchyofficial 🤍 this collection is wow 🤤🤤 congrats !!! can’t wait to see more. ✨✨

A post shared by Kylie 🤍 (@kyliejenner) on