EMRI/ Një vit më parë doli nga burgu, detaje nga zhdukja e 40-vjeçarit në Vlorë

Zbulohet identiteti i 40-vjeçarit të zhdukur në Vlorë. Ermal Ngucaj, prej 4 ditësh ka humbur kontaktet me familjarët.

Ishin këta të fundit që denoncuan sot në polici zhdukjen e të afërmit. Makina dhe rrobat e Ngucajt, janë gjetur sot në fshatin Mavrovë.

Nga dyshimet e para, gjithçka lidhet me të kaluarën e 40-vjeçarit. Ai, një person me precedent penal, një vit më parë ka dalë nga burgu.

Përpara një viti, 40-vjeçari, u përfshi në një konflikt për një biznes gurore në Lepenicë.

Ai u akuzua nga një djalë 19-vjeçar nga fshati Kotë e Vlorës, Paolo Durmishaj se e kishte aksidentuar me makinë ku si pasojë i riu mbeti i plagosur.

Paulo Durmishaj asokohe rrëfeu se konflikti për biznesin e gurores vazhdonte prej 4 vitesh.

Dyshohet se ai është rrëmbyer, por nga blutë e Vlorës, ende nuk ka ndonjë njoftim zyrtar për ngjarjen në fjalë.

LEXO EDHE: 

40-vjeçari i zhdukur prej 4 ditësh në Vlorë, rrobat dhe makina i gjenden në Mavrovë