Gjiko ia ka ndaluar Elitës ta ftojë sërish në emision/ Reagon Milaim Zeka, zbulon arsyen (Video)

Moderatorja Elita Rudi dhe reperi Gjiko u ulën përballë njëri-tjetrit në emisionin NIN për t’i drejtuar disa pyetje njëri-tjetrit. Moderatorja pyeti reperin se cili ka qenë i ftuari që ajo ka pasur më parë në emision dhe atij nuk i ka pëlqyer, e që nuk do donte ta ftonte më.

Milaim Zeka është shumë i rëndë. Në emisione të tjera të shkojë, por tek gruaja ime jo!”, u përgjigj Gjiko.

Deklarata e Gjikos bëri bujë në rrjet dhe së fundmi vetë gazetari ka reaguar në rrjete sociale, duke zbuluar edhe arsyen pse Gjiko ia ka ndaluar Elitës ta ftojë sërish.

Zeka ka ndarë një video të publikuar në rrjete sociale, gjatë intervistës së tij të vjetër me Elitën. Askohe, gazetari e kishte ngacmuar moderatoren me fjalët “ISIS nuk do godiste nëse do shihte gjokset e tua”, gjë e cila sigurisht nuk i ka pëlqyer aspak Gjikos.

LEXO EDHE  Arbana Osmani ‘përplaset’ me Monikën: Po fyen publikun, po luan me fjalët