Konfirmohen dy raste me koronavirus në Sarandë dhe Borsh, njëri në gjendje të rëndë

Konfirmohen dy raste me koronavirus në Sarandë dhe Borsh.

Pacienti që ka rezultuar pozitiv në Borsh konfirmohet se ishte në gjendje të rëndë dhe është transportuar drejt spitalit i infektiv në Tiranë.

LEXO EDHE  ‘Ja nga kush rrezikohej Eglantina Buci’/ Njerka e të ndjerës zbulon të tjera detaje tronditëse: Xhaxhai e çoi dhe në Itali dhe ...

Ndërkohë që pacientja e Sarandës është karantinuar njëherësh edhe familjarë të saj.