Linda Halimi: Më duket sikur po më pëlcasin të pasmet

Këngëtarja Linda Halimi, ka pësuar një ndryshim drastik përsa i përket pamjes së saj të jashtme. Linda tashmë është në super formë, dhe të shumtë janë ndjekësit që duan të dinë se si këngëtarja arriti të kishte rezultate kaq të dukshme.

Së fundmi Linda ndau me ndjekësit një foto në llogarinë e saj në Instagram, ku në fokus ka vënë të pasmet. Krahas fotos tregoi se për 10 vitet e fundit nuk ka konsumuar fare mish dhe se së fundmi po përdor në dietën ushqimore vetëm mish gjeli.

“Jam shumë më e rëndë në pesha së fundmi, gjithashtu kam nisur të shtoj në dietën time pak mish gjel deti (nuk kam ngrënë mish për një dekadë) qëllimi im ka qenë që të shtojë pak peshë dhe masë muskulare dhe besoj se ja kam arritur apo jo? Më duket sikur po më pëlcasin të pasmet”, ka shkruar këngëtarja

LEXO EDHE  Lufton me kancerin prej 8 vitesh/ Bridgette Johnson ka një mesazh të rëndësishëm për të gjitha femrat