Video/ Barcelona e nis vrullshëm sezonin, shënon dy herë brenda katër minutave ndaj Villareal

Barcelona po luan mbrëmjen e sotme ndeshjen e parë të sezonit kundër Villareal-it. Katalanasit kryesojnë me rezultatin 2-0 falë dy golave të talentit Anssumane Fati.

Fillimisht 17-vjeçari realizoi pas një aksioni model të iniciuar nga Jordi Alba në minutën e 15-të ndërsa katër minuta më vonë ai u asistua nga Coutinho dhe Brenda zonës nuk e pati të vështirë të dërgonte topin në rrjetë.

LEXO EDHE  Covid 19/ Anulohet miqësorje me Gjibraltarin, Shqipëria do të luaj ‘vëllazërore’ me Kosovën