Keisi Medini tërheq vëmendjen me pozat provokuese të shkrepura nga vetë i ati

Keisi Medini është shumë aktive në rrjete sociale dhe nuk di të ndalet së postuari foto joshëse ku shfaqet gjithnjë një formën më të mirë.

Kësaj radhe, këngëtarja ka pozuar me fustan të shkurtër që i nxirrte në pah linjat perfekte. Këto fotografi ia ka realizuar babai i saj, këngëtari i mirënjohur, Sabiani.

 

View this post on Instagram

 

Photographer @sabiani_original 😂🔥

A post shared by CASSEY 🦋 (@keisimedini) on

Njëkohësisht ajo ka publikuar edhe disa fotografi tejet joshëse nga shtrati duke u shfaqur e zhveshur në pjesën e sipërme. Megjithatë, Keisi është kujdesur që të mos e ekspozojë gjoksin duke e mbuluar.

 

View this post on Instagram

 

Creativity Takes Courage 🦋✨ @elvisssula

A post shared by CASSEY 🦋 (@keisimedini) on

LEXO EDHE  'Trekëndëshi' Bora-Donald-Beatrix, Elita Rudi në mbështetje të Bora Zemanit