E martë, Nentor 30, 2021
Etiketimet Keisi Medini

Etiketim: Keisi Medini

Sabiani tha se ka hyrë në “Big Brother VIP” për vajza...

Këngëtari Sabian Medini do të konkurrojë me 13 banorët e tjerë VIP për të fituar çmimin e madh prej 100 mijë eurosh në "Big...

Keisi Medini këndon këngët e Noizy-t dhe harron tekstin e babait...

Keisi Medini, vajza e këngëtarit të mirënjohur Sabianit, ka qenë e ftuar mbrëmjen e djeshme në emisionin 'Glamour Zone'.Një nga sfidat me të cilat...

Keisi Medini ia lë ‘seen’ këngëtarit të famshëm botëror dhe i...

Keisi Medini ka qenë së fundmi e ftuar në emisionin ‘Glamour Zone’, ku dhe pranoi t'i përgjigjej pyetjeve thumbuese të moderatores Ester Bylyku.Ester Bylyku:...

Keisi Medini rrëfen ngjarjen e frikshme: Një djalë më preku dhe...

Keisi Medini, ka qenë e ftuar së fundmi në emisionin ‘Glamour Zone’ në RTV ORA, ku dha intervistën e saj të parë për jetën...

Keisi Medini tërheq vëmendjen me pozat provokuese të shkrepura nga vetë...

Keisi Medini është shumë aktive në rrjete sociale dhe nuk di të ndalet së postuari foto joshëse ku shfaqet gjithnjë një formën më të...

Vajza e Sabianit ‘tërbon’ rrjetin me pozat provokuese nga shtrati

Vajza simpatike e artistit të mirënjohur Sabian, është tashmë është një emër jo pak i njohur për publikun shqiptar. Keisi Meidini është mjaft e...

Vajza e Sabianit poston fotot seksi dhe jep mesazhin: Gratë e...

Vajzat e këngëtarit të njohur Sabianit, Keisi Medini ka tërhequr vëmendjen e të gjithëve me bukurinë e saj. Biondja seksi di sesi t’i tërheqë...

Vajza seksi e Sabianit “djeg” rrjetin me fotot provokuese në bikini

Keisi Medini i ka vënë flakën rrjetit me fotot e nxehta nga plazhi. Vajza seksi e këngëtarit Sabiani pozoi e shtrirë në breg të...

Sabiani paska një tjetër fëmijë përveç Keisit dhe nuk e di...

Sabiani është një ndër këngëtarët më me zë në Shqipëri dhe me sa duket vajza e tij po i "vjedh" vëmëndjen të atit duke...

“Mirë që nuk shikon por*o”/ Sabiani i thotë troç: Ja gjërat...

Në lojën 5 sekonta të puntatës së rradhës në “Why Not” ka marrë pjesë Sabiani dhe vajza e tij mjaft simpatike, Kejsi.Një nga pyetjet...

Vajza e Sabianit do të bëjë foto nudo, acarohet këngëtari: U...

Ditën e djeshme Sabiani ka qenë i ftuar në emisionin "Why Not" në RTV Ora, ku ka folur për veten dhe vajzën e tij,...

“Kemi ikur nga mendorja”/ Vajza e Sabianit provokon sërish, mërzitet nga...

Keisi Medini, vajza e këngëtarit të njohur shqiptar, Sabianit, është një prej personazheve publike që tërheq gjithmonë vëmendjen e ndjekësve përmes postimeve në rrjetet...

“S’më plas fare për ty”/ Keisit nuk i intereson aspak i...

Keisi Medini, vajza e Sabianit, nëpërmjet një videoje të publikuar në Tik Tok, i thotë të atit se është zemëruar me të dhe nuk...

Të Fundit