Nora Istrefi shpenzon mbi 2 mijë euro vetëm për një veshje (Foto)

Këngëtarja Nora Istrefi njihet për elegancën e saj dhe rrobat e shtrenjta që preferon të veshë.

Së fundmi këngëtarja ka ndarë me ndjekësit një foto ku shfaqet e veshur me një fystan ngjyrë mustardë.

Nora për këtë veshje ka shpenzuar 2 mijë euro, ku sipas faqes “What They Wearin”, fustani i verdhë i satenit në të cilën shihet Nora është nga kreatorja e famshme botërore, Viviene Westeood që kushton deri në 1300 euro. Ndërsa sandalet e zeza të firmës Yves Saint Laurent kanë çmimin 995 euro.