Tentativat për ta fshehur dështuan! Zbulohet identiteti i të dashurit të Bebe Rexhës (Foto)

Këngëtarja e famshme me origjinë shqiptare Bebe Rexha uroi ditën e djeshme partnerin misterioz në një postim në instagram dhe kaq u desh që rrjeti të shpërthente në reagime.

Mirëpo, pavarësisht se këngëtarja i vendosi një emoji zemër në fytyrë partnerit, nuk zgjati shumë dhe u zbulua kush është i dashuri i saj.

Së fundmi, sipas  Daily Mail dhe Just Jared, Bebe është parë shpesh në shoqërinë e Keyan Safyari. Fotot e tyre tregojnë diçka më shumë se shoqëri. Ishte një detaj tjetër që e konfirmon se dyshimet janë të vërteta.

LEXO EDHE  Nevina Shtylla tregon arsyet e shkëputjes nga televizioni

Keyan Safyari e ka ditëlindjen më datë  17 shtator, 1983 duke përkuar kështu me ditën kur Bebe i bëri urimin për ditëlindje në instagram.

Keyan është producent, regjisor, fotograf, artist por edhe lojtar hokej.