I riu tenton të vrasë veten në Fier/ Policia rrethon banesën (Video)

Një person po tenton të vrasë veten me kallashnikov në zonen e njohur si Zhupan në Fier. Personi, i ri në moshë me inicialet E. M., ndodhet brenda një banese, sëbashku me disa persona të tjerë, familjarë të tij.

Ai mësohet se ka vendosur armen në fytit, në tentativë për tëe kryer vetëvrasje. Mësohet se ka pasur një konflikt brenda familjes çfarë ka çuar drejt këtij veprimi.

Ende nuk dihet sa persona ndodhen me banesë. Në vendin e ngjarjes ndodhet dhe policia që po negocion me personin e armatosur.