Të shtënat me armë zjarri në Durrës, Policia: Një viktimë dhe dy të plagosur

Nga të shtënat me armë zjarri në Durrës, Policia njofton se përveç Armando Baboçit (i cili ndërroi jetë) dhe Erald Gjinit, i plagosur ka mbetur dhe një person tjetër me inicialet E.T.

Ky i fundit mësohet se është paraqitur i lënduar në Urgjencën e Spitalit Durrësit.

Njoftimi:

Në lidhje me informacionin e mësipërm ku mbetën të plagosur me armë zjarri shtetasit A.B., 39 vjeç dhe E.Gj., 19 vjeç, si pasojë e plagëve të marra ka ndërruar jetë në Spitalin Rajonal Durrës shtetasi A.B.

LEXO EDHE  Tentoi të vriste 37-vjeçarin, arrestohet i riu në Shkodër! Detajet

Po në lidhje me këtë informacion është paraqitur i lënduar në Urgjencën e Spitalit Durrës, shtetasi E.T., për të cilën grupi hetimor po punon për sqarimin nëse ka lidhje me këtë ngjarje.

LEXO EDHE: 

LAJMI I FUNDIT/ U plagos me armë zjarri në Durrës, humb jetën Armando Baboçi