Noizy për largimin e Encës nga “OTR”: Ka qenë shumë e lodhshme

Noizy është ndër reperet shqiptar më të dashur që vazhdimisht sjellë hite të reja. Gjatë gjithë këtyre viteve, përpos suksesin të tij, ai ka sjellë në skenë emra të njohur e artist të rinj.

Një mbështetje të tillë thuhet se e ka bërë edhe për këngëtaren Enca Haxhia, e cila kohë më parë kishte qenë pjesë e grupi OTR. Pas disa polemikave mes tyre, Enca ishte larguar nga ky grup, ku më pas dyshja filluan me ‘përplasje’ virtuale.

Në një intervistë në emisionin NIN, Noizy, ka folur rreth ish-bashkëpunëtores së saj, të cilët e konsideron si person të lodhshëm.

LEXO EDHE  Zbulohet shifra marramendëse që Mozzik shpenzoi për veshjen e tij me rastin e ditëlindjes (Foto)

“Enca ka qenë shumë e lodhshme pikë së pari, është shumë rob i lodhshëm, ka qenë kërkuese ka pasur gjëra pozitive të veta, por shumë e lodhshme, pastaj lindin problemet dhe mosmirënjohjet“, është shprehur ai.

“Del në televizion dhe thotë un ashtu, nuk po them dil të flasësh për Noizyn që ai më ka bërë mua, por kur bëhet pyetja, përgjigju siç është për t’u përgjigjur”, përfundoi ai.