Ja kur rikthehet në ekran “Hell’s Kitchen Albania 3”

“Hell’s Kitchen Albania” do të rikthehet edhe këtë sezon dhe lajmin e bëri të ditur shefi i kuzhinës Renato Mekolli.

Gjatë gjithë kësaj kohe, ai është përgatitur për sezonin e tretë të emisionit të gatimit, i cili tashmë e ka edhe një datë të nisjes së transmetimit.

Në një postim në Instagram, Renato ka lajmëruar për rinisjen e “Hell’s Kitchen”, që do ta shohim më 2 tetor në orën 21:00.

“Hell’s Kitchen Albania 3
Në dt 2 Tetor,e Premte ora 21:00
Të gjithë shikojnë show-n më të madh të gatimit dhe pz shijojeni dhe mjaft u moret me sa pjata thyej,se do vazhdoj të thyej e kam marr parasysh nga momenit i parë që solla këtë emision.
Love you ❤️”- shkruan shefi i kuzhinës krahas videos.

LEXO EDHE  Shtatzënë për herë të dytë/ ‘Hyrrem’ flet për partnerin misterioz