VIDEO/ LSI mbush 16 vjeç, Kryemadhi heq dorë nga mesazhi i saj dhe publikon urimin e të rinjve

Lëvizja Socialiste për Integrim feston sot 16-vjetorin e themelimit. Kryetarja e LSI, Monika Kryemadhi ka zgjedhur që mesazhin për këtë ditë të veçantë ta prezantojë me anë të një video të realizuar nga të rinjtë e kësaj force politike.

“Kam shkruar një tekst shumë të gjatë për të uruar 16 vjetorin e LSI-së, por video urimi që më dërguan anëtarët më të rinj të LSI-së më bëri të ndryshoj mendim.

LEXO EDHE  Shqiptarët të fiksuar pas shtëpisë, zbuloni qytetin ku shpenzohet më shumë për mobilie dhe pajisje

Urim më të bukur se mesazhi i këtyre të rinjve nuk ka! I uroj të gjithë anëtarëve të LSI gëzuar ditëlindjen!”,- shkruan kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi.