E hënë, Shtator 23, 2019
Etiketimet Kryemadhi

Etiketim: kryemadhi

Kryemadhi me një mesazh të fortë/ Pushteti i krijuar nga ne,...

Monika Kryemadhi, kryetare e LSI-së, ka zgjedhur një mesazh të fortë në ditën e festës së fëmijëve,. “1 Qershori është dita kur jeta merr kuptimin...

Kamikazi i kryetarëve në largim/ Ja drejtuesi i PS që do...

Kryetarja e LSI, Monika Kryemadhi teksa po marshonte me mbështetësit e saj për t’iu bashkuar protestës para Kryeministrisë dha një mesazh të fortë për...

Letrat e Ramës për Bashën/ Kryemadhi: Po qurravitet, ka frikë, gati...

Monika Kryemadhi, kryetarja e LSI, ka reaguar lidhur me letrat e hapura që kryeministri Edi Rama i ka drejtuar kreut të PD-së, Lulzim Basha,...

Paralajmërimi i Kryemadhit/ Aty ku Rama nuk pranon ligjin, shqiptarët mund...

Kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi, paralajmëroi kryeministrin Edi Rama se sa më shumë t’a zgjasë agoninë e tij, aq më shumë do të revoltojë...

“O Ai o Ne. Rama, kriminel i strukturuar”/ “Shpërthimi” i Kryemadhit:...

Kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi, ka artikuluar akuza të forta ndaj kryeministrit Edi Rama dhe diplomatëve shqiptarë nëpër botë. Ajo e cilësoi Ramën jo qesharak,...

Rama-Veliaj hoqën shkronjat si hajdutë nga Teatri, sot janë të humburit...

Monika Kryemadhi, kryetare e LSI-së, ka reaguar lidhur me ri-vendosjen e shkronjave në fasadën e Teatrit Kombëtar. Kryemadhi përmes një postimi në rrjet falenderon artistët,...

Deklarata e fortë/ Rama, plan mafioz të mirëmenduar për të lenë...

Monika Kryemadhi, kryetare e LSI-së, ka bërë një deklaratë të fortë gjatë Konventës Kombëtare të forcës politike që drejton, lidhur me atë që sot...

Protestat/ Rrugët që Bllokohet sot dhe organizimi i opozitës (HARTA)

Prej orës 18:00 deri në orën 20:00, akset kryesore në të 12 qarqet e vendit do të jenë të bllokuara për shkak të protestave...

Ja skenari që do të kapi Ramën në befasi/ Zbulohen detajet...

Qytetarët iu përgjigjën thirrjes së opozitës për të bllokuar akset rrugore kombëtare, formë proteste kjo e mosbindjes civile. Nga ora 18:00 disa mijëra qytetarë bllokuan...

Bllokimi i akseve rrugore/ Kryemadhi: Paralajmërim për Ramën, ende ai nuk...

Monika Kryemadhi, kryetare e LSI-së, duke folur nga rrethrrotullimi i Plepave, që është një nga pikat kyçe që është bllokuar nga protestat e opozitës,...

Pas nënshkrimit të marrëveshjes me PD/ Kryemadhi mbledh strukturat: Ja ç’vendoset

Ka përfunduar mbledhja e Kryesisë së Lëvizjes Socialiste për Integrim. Mbledhja e thirrur nga kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi, pas nënshkrimit të marrëveshjes së koalicionit...

Kryemadhi në zyrën e Bashës, çfarë po ndodh me opozitën…

Kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi, dhe kreu demokrat Lulzim Basha, po zhvillojnë një takim në selinë e PD-së. Takimi realizohet një ditë para zhvillimit...

Zyrtari i DASH takim takim 70 minuta me Kryemadhin, çfarë ndodhi…

PËRDITËSUAR/ Perfundon takimi midis Kryetares se LSI-se Monika Kryemadhi dhe Zevendesndihmes Sekretarit Amerikan te shtetit Palmer. Takimi Kryemadhi-Palmer zgjati 70 minuta. Takimi ne seline e...