Liga e Kombeve/ Sot 10 ndeshje në program, Kosova sfidon Greqinë

Ditën e sotme do të zhvillohen disa ndeshje të rëndësishme në sezonin e dytë të Ligës së Kombeve.

Pa dyshim që vëmendja jonë do të përqendrohet në sfidën mes Kosovës dhe Greqisë që do të zhvillohet në stadiumin “Fadil Vokrri” , në orën 20:45.

LEXO EDHE  Dh*na në finalen e boksit, reagon K.S Tirana: U sulmuan trajneri dhe boksierët, FSHB të marr masa

Gjithashtu duele interesante do të jenë edhe ato mes Spanjës dhe Ukrainës e Zvicrës dhe Gjermanisë të vlefshme për Ligën A.

Ndeshjet që zhvillohen sot në Ligën e Kombeve: