Romeo e Donald Veshaj festojnë ditëlindjen, Jonida i uron me videon emocionuese

Dy aktorët e humorit Romeo dhe Donald Veshaj sot festojnë ditëlindjen.

Urimin më të bukur atyre ua bëri partnerja e Romeos, Jonida Maliqi, e cila publikoi një video të tyre duke u përqafuar.

“Dashuri u befshi 100 vjec dhe qofshi perhere bashke e te lumtur keshtu si sot”, ka shkruar ajo sipër videos emocionuese.

LEXO EDHE  Modelja nga Holanda e dashuruar me vendin tonë, ja çfarë thotë për meshkujt shqiptarë

Image

Kujtojmë se Jonida Maliqi dhe Romeo Veshaj ka pak muaj që e kanë konfirmuar lidhjen e dashurisë.