Ndërron jetë në spital 11-vjeçari i aksidentuar në Kukës

Një fëmijë 11-vjeç që u aksidentua nga një makinë pak ditë më parë në Kukës, fatkeqësisht ka ndërruar sot jetë në spital.

Fëmija u aksidentua në lagjen Gostil, në qytetin verilindor, nga një automjet dhe mbeti i plagosur rëndë.

Fëmija 11-vjeç me inicialet E.M u transportua pas aksidentit drejt spitalit të Traumës në Tiranë.

LEXO EDHE  A duhet bërë vaksina anti-grip, nëse jeni vaksinuar kundër Covid? Ja ç´thotë Arben Domi

Pavarësisht përpjekjeve të mjekëve për të mbajtur në jetë, ai nuk ia ka dalë dot.

Drejtuesi i mjetit, A.H, 35-vjeç pas aksidentit u largua nga vendngjarja por më ps është vetëdorëzuar në polici.