Oriola Marashi testohet për Covid-19, del rezultati i tamponit

Modelja e njohur Oriola Marashi i është nënshtruar testit të Koronavirusit. Lajmin e ka bërë të ditur vetë ajo me anë të një postimi në Instastory.

Oriola ka publikuar rezultatin e tamponit, duke treguar se ka dalë negative.

“Mbrohuni”, ka shkruar modelja krahas fotos, si thirrje ndërgjegjësuese për qytetarët por nuk ka treguar nëse ajo kishte ndonjë simptomë të Covid-19 apo thjesht është testuar pasi ka qenë thjeshtë një procedurë e nevojshme për të lëvizur jashtë shtetit.

LEXO EDHE  Emily Ratajkowski shfaqet nudo dhe tregon se është në pritje të ëmbël për herë të parë (Video)