Çfarë po ndodh në Shkodër? Qëllohet me armë drejt një personi

Në orët e vona të natës janë dëgjuar të shtëna me arme zjarri në Shkodër. Një person dyshohet se është qëlluar me automatik në lagjen Qafehardhi.

Policia ka mbërritur në vendngjarje, dhe po punon për zbardhjen e ngjarjes.

LEXO EDHE  I vihet zjarri automjetit të kreut të grup-seksionit/ PD: Vepër kriminale me prapavijë politike