Stresi humb mikun e ngushtë/ Dedikimi prekës: Ma ke këputur shpirtin

Reperi i njohur Arkimed Lushaj i njohur si Stresi ka njoftuar me anë të postimi në rrjetet sociale se ka humbur mikun e tij.

Stresi ka ndarë një foto ku shfaqet me të, duke shprehur dhimbjen për ndarjen e tij nga jeta.

LEXO EDHE  Si e mbani telefonin? Mënyra tregon shumë për personalitetin dhe çështjet e dashurisë

“Ma ke këputur shpirtin sot kur mora lajmin. Qofsh i xhenetit”, shkruan Stresi në postim.

Ai ka ndarë edhe një bisedë që pa pasur me mikun e tij, ku i shprehnin njëri-tjetrit përzemërsinë dhe gatishmërinë për t’u gjendur pranë në çdo situatë.