Koronavirusi/ Bilanc tragjik, 6 të vdekur në 24 orët e fundit në Shqipëri

Gjatë 24 orëve të fundit në shqipëri bilanci ka qenë tragjik sa i përket jetëve të humbura nga koronavirusi.

Shënohet shifër rekord në vendin tonë. Kanë humbur jetën 6 persona, si pasojë e COVID-19, mes tyre dhe artisti 53-vjeccar.

LEXO EDHE  Betohet presidenti i 46-të i SHBA-ve/ Joe Biden: Do të riparojmë aleancat tona

Në Shqipëri ka shkuar në 199 numri total i viktimave për shkak të koronavirusit.