Vrasësi me pagesë i Elbasanit ithtar i flaktë i Rilindjes (Foto)

Policia arrestoi ditën e sotme shtetasit Euglen Halili dhe Xhuljano Hoxhën, të cilët akuzohen si vrasësit e Regis Runajt dhe Emiljano Rrahmanit.

Dy personat e arrestuar konsiderohen si vrasës me pagesë. Ndërkohë që shtetasi Euglen Halili është dhe një ithtarët e flaktë të Rilindjes,

LEXO EDHE  Peter Lumaj: Trump fitoi, ja çështja që do dominojë fushatën

Në profilin e tij gjen foto ku ai pozon me logon e Rilindjes nga pas, fakti i cili është bërë publik dhe nga ish-kryeministri Sali Berisha.

Ja postimi i Berishës: