Adelina Thaçi shërohet nga Covid-19, nis pushimet në bregdetin shqiptar (Foto)

Më 8 korrik, këngëtarja Adelina Thaçi njoftoi se ka rezultuar pozivite me COVID-19. Por, tashmë ajo është shëruar dhe ka udhëtuar për pushime bashkë me familje në bregdetin shqiptar.

Adelina publikoi fotografitë e para nga plazhi i Sarandës, ku shihet duke marrë rreze dielli buzë detit bashkë me fëmijë.

LEXO EDHE  Më në fund! Eva Murati ju jep fund dyshimeve në lidhje me Can Yaman

Image