Ardit Gjebrea e shijon detin edhe në këto ditë me mot të vrenjtur

Moti i paqëndrueshëm i ditëve të fundit në Shqipëri duket se i ka prishur planet e të gjithë pushuesve, përfshirë këtu edhe personazheve të njohur të cilët janë duke shijuar jugun e Shqipërisë. Edhe moderatori i njohur, Ardit Gjebrea duket se ka provuar të njëjtin fat pasi aktualisht ai ndodhet në Sarandë.

“Doli dielli”, ka shkruar Arditi në foton ku shfaqet në mes të detit dhe i është gëzuar rrezeve të sotme.

Ndonëse moti pritet të jetë i paqëndrueshëm, me siguri të gjithë do ta gjejnë një menyrë se si të argëtohen dhe t’i shijojnë pushimet e tyre.

 

View this post on Instagram

 

Doli dielliiiiii ✌🌞

A post shared by ardit gjebrea (@arditgjebrea) on

 

View this post on Instagram

 

PitStop në Qeparo!

A post shared by ardit gjebrea (@arditgjebrea) on

LEXO EDHE  “Salt Bae” nuk respekton masat anti-Covid, merren masa ndaj restorantit të tij